ניקוי ותיקון שטיחים

ניקוי שטיח מקצועי דורש מיומנות וטכניקות הבאים לידי ביטוי לאחר שנות ניסיון וידע רב

הן ניקוי שטיחים והן תיקונם מחייב טיפול מקצועי מוקפד. ניקוי נכון עשוי להאריך את משך 'חייו' של שטיח ולהבטיח שמירתו באיכות גבוהה. חשיבות השמירה על איכות השטיח נובעת מהיותו פריט מרכזי בעיצוב החזות הדקורטיבית של הבית. אם אתם רוצים, ואתם ודאי רוצים, להבטיח את תקינות השטיח ויופיו חשוב שיהיו בידיכם כתובות של אנשי מקצוע בתחום ניקוי השטיח ותיקנו. 

ניקוי ותיקון שטיחים- טיפים לבחירת חברה מקצועית


א. כשאתם עורכים סקר שוק שימו לב לתחום המומחיות של החברה. אם מומחיותה היא בניקוי שטיחים אנשיה ודאי יידעו להתאים את שיטת הניקוי וחומריו לסוג השטיח, לסוג האריגה שלו, לצפיפות השיער ושאר מרכיבי מרקמו.

ב. בררו את טווח המחירים, בקשו המלצות, עמדו על קבלת אחריות על העבודה.

ג. בררו היכן ייעשה הניקוי- בחברה או בביתכם. כאשר הניקוי ייערך בביתכם תוכלו לעקוב מקרוב ולוודא שהעבודה נעשית ביסודיות הראויה והמתחייבת.

ד. התייעצו עם אנשי מקצוע בתחום השטיחים על אודות אופן התחזוקה השוטפת שלהם. ניתן לתחזקם באמצעות חומרים מתאימים. טיפול תחזוקה שוטף עשוי למנוע את שחיקתם או להאט את קצבה.

ה. אם אתם זקוקים לתיקון שטיחים מקצועי- מומלץ לוודא כי החברה המציגה עצמה כמתמחה בתיקון מסוגלת לבצע תיקונים של שטיחים שנארגו בעבודת יד.

ו. לא אחת, כאשר מתקלקל או מתבלה חלק קטן ומזערי בלבד מהשטיח- ודאי מיותר לרכוש חדש במקומו. אנשי מקצוע בתחום תיקון שטיחים יתקנו אותו באופן שיאפשר שמירה על מרקמו ומראהו הטבעיים.

ז. השוו מחירים. התמקחו עליהם. אתם לקוחות מועדפים מעצם היותכם לקוחות. נצלו את התחרות עליכם. אם בביתכם פרוס שטיח בעל ערך רגשי רב אל תחסכו מאמץ לאתר חברה המסוגלת לתקן שטיחים באופן מקצועי.
שטיח נקי שאין בו רבב ואין בו דופי הוא ערובה לנוי וליופי.
מפת האתר   |   אודות הידרו קלין שירותי ניקיון   |   חברת ניקיון   |   שירותי ניקיון   |   כל הזכויות שמורות להידרו קלין אחזקה נקיון ושירותים © 2010 Created by PIXELART